Клініка косметології третього тисячоліття

Арома-Фіт - сучасна косметологічна клініка, в якій поєднані передові досягнення естетичної медицини, заснована в 2000 році.

Засновниця клініки, Зоряна Швайка:
 • закінчила в 1992 році Львівській медичний інститут, лікувальний факультет;
 • після проходження інтернатури здобула звання лікаря за спеціальністю терапія;
 • після проходження спеціалізації в 2000 році на кафедрі дерматовенерології здобула звання лікаря-дерматовенеролога.

Лікар-косметолог Зоряна Швайка

Зоряна Швайка

Головний лікар-косметолог

В нашій клініці використовується тільки сертифіковане обладнання та препарати, які присутні на ринках Америки та Європи. Всі косметологи клініки мають медичну освіту.
За час роботи на базі клініки навчальних курсів, було підготовлено понад 140 фахівців-косметологів, багато з котрих розпочали власну практику.

На початку діяльності ми використовували в доглядових процедурах переважно фітокомпоненти, ароматичні та рослинні олії. Це був основний напрямок нашої роботи. Тому і клініку назвали "Арома-Фіт".
Але життя не стоїть на місці і косметологія як наука отримала потужний розвиток. На сьогодні в нашому арсеналі сучасне обладнання і великий досвід використання ін'єкційних методів.

Ми розробляємо і пропонуємо вам програми, так званого, "велнесу для шкіри". Це комплексний підхід, що містить фізіотерапію, мануальні техніки, космецевтику, лазерні технології та ін'єкційну корекцію. Це все дозволяє досягати гарних результатів в довгостроковій перспективі.
А щоб організм працював збалансовано, ми пропонуємо загальний оздоровчий масаж.

Наші консультації завжди скеровані на популяризацію здорового способу життя. Адже організм вміє себе зцілювати через корекцію харчування та зміну способу життя. Відтак шкіра відповість на нашу турботу про неї здоров'ям і красою.

Наша клініка надає послуги з профілактики і усуненню ознак старіння шкіри, в тому числі:

 • Естетична косметологія.
  Розмаїття процедур спрямовані на активізацію природної регенерації тканин, усунення недоліків шкіри, корекцію форми губ, омолодження.
 • Косметологія обличчя.
  Передбачає процедури, що поліпшують стан шкіри: шліфують її поверхню, сприяють виробленню колагену, усувають зморшки та тонізують. Завдяки професійному обладнанню дозволяє досягти видимого ефекту та позбутися зморшок, а також скорегувати контур обличчя безопераційними методами.
 • Косметологія тіла.
  Масажі, обгортання, апаратні методи спрямовані на корекцію контурів тіла, боротьбу із зайвими сантиметрами та целюлітом.
 • Дерматологічні процедури.
  Cприяють омолодженню шкіри, розгладженню поверхні шкіри, мають лікувальний ефект для проблемної шкіри та проводяться за призначенням лікаря.

На жаль процес старіння незворотній та неминучий, "таблеток молодості" не винайшли, а гарна і здорова шкіра - завжди модно!

Ми всі різні, кожна людина індивідуальна за багатьма показниками. Тому для досягнення оптимальних результатів, особливо в направленій на корекцію вікових змін терапії, є багато факторів, які ми обов'язково врахуємо, застосуємо медичний підхід для аналізу кожного пацієнта.
Наше гасло - тільки комплексний та індивідуальний підхід!

Ми постійно вчимося і вдосконалюємось, беремо участь у конференціях, майстер-класах, семінарах в Україні та закордоном. Здобуваємо нові знання і підвищуємо майстерність для досягнення кращого результату ... і ВАШОГО ДОГЛЯНУТОГО НАСТРОЮ!

Галерея
media support by anigraph