Авторський масаж обличчя у Львові
 • Масаж "Голівудський ліфтинг".
 • "Голівудський ліфтинг" - секрет молодої і красивої шкіри! Це унікальний спосіб безін'єкційного і безопераційного вирішення проблем старіння шкіри. Під час масажу покращується кровообіг, знімаються спазми і набряки, промасажовується кожен м'яз обличчя і декольте.
  "Голівудський ліфтинг" надає глибоку дію, укріплюючи шкіру і м'язи обличчя, відновлюючі їх тонус. Ефект очевидний вже після першого сеансу. Пройшовши курс з 10-и процедур, шкіра очиститься від токсинів, покращиться колір. Контур обличчя стане чітким і підтягнутим. "Голівудський ліфтинг" - революційний ліфтинг-масаж, заснований на полінезійських техніках і аюрведичних знаннях.
 • Італійський моделюючий масаж Джим (GYM).
 • Метод розроблений асоціацією пластичних хірургів Італії. Секрет масажу Джим в оригінальній системі рухів, яка розроблена для кожної ділянки обличчя: чола, щік, підборіддя. Дотримуюсь цієї методики косметолог тренує та підтягує м'язи обличчя і шиї, як у спортивному залі. Масаж поєднується з дихальними вправами в результаті цього активно працює кровообіг і лімфообіг, проходять заспокійливі явища в тканинах, підвищується кисневий обмін.

  Покази до GYM-масажу
  Мімічні і вікові зморшки. Птоз брів. Атрофія лицевих м'язів. Втрата чіткості овалу обличчя. М'язова втома і набряки. Наявність виражених носогубних складок і складок на чолі.
  Тривалість сеансу - 40 хв. Стійкий ефект спостерігається після проведення 5-6 процедур. Курс масажу Джим - 10 процедур.
 • Міофасциальний ліфтинг-масаж.
 • Ліфтинг-масаж направлений на глибоке відновлення тонуса і пружності всіх шарів тканин обличчя.
  Спеціальні міо-екстензійні масажні рухи сприяють відновленню і підвищенню тонусу мімічних м'язів-леваторів і розслаблення м'язів-депресорів. Одночасно при глибокому, м'якому і пластичному розминанні відновлюється тонус м'язевого каркасу, що дає миттєвий ліфтинг-ефект.

  Під час масажу знімається психоемоційний стрес всього організму (синдром хронічної втоми).
  Це особлива техніка глибокої дії на нервово-м'язовий апарат для роботи з стресогенними реакціями через зони напруження на обличчі, шиї, руках, у зоні декольте та шийно-комірцевій ділянці.
  Ціль масажу - глибока релаксація, зняття стресу, хронічної втоми, апатії, порушень сну та лікування психосоматичних захворювань.

  media support by anigraph