Мезотерапія обличчя у Львові

Мезотерапія це введення фармакологічних препаратів (гіалуронової кислоти, вітамінів, мікроелементів, амінокислот, нуклеїнових кислот) у поверхневі та глибокі шари шкіри. На жаль на таку глибину препарати можна ввести лише голкою, а косметичні маски та креми можуть діяти тільки у поверхневих і середніх шарах епідерміса.

Мезотерапія рекомендована при омолодженні обличчя, шиї, декольте, рук та для профілактики вікових змін.
Як правило мезотерапевтичні препарати мають комплексний склад, розроблений фірмою-виробником, що має свої наукові лабораторії. На щастя у минулому той час коли косметологи самостійно готували суміши мезококтейлів.
Зважаючи на проблему з якою звертається пацієнт, лікар індивідуально підбирає препарати і почерговість їх комбінування з іншими процедурами. Як правило це хімічні пілінги, IPL терапія, RF - голчастий ліфтинг і доглядові процедури.
З віком шкіра починає лінуватися, відновлюватись і працювати активно, а мезотерапія в комплексі з іншими процедурами пришвидшує регенерацію, кровопостачання і синтез структурних елементів дерми. Мезотерапія показана при перших проявах вікових змін, а особливо для пацієнтів з тонкою, сухою шкірою.

media support by anigraph