Мезотерапія тіла

Ін'єкції ліполітиків використовуються для корекції локальних жирових відкладень на тілі, а не для зменшення ваги в цілому. Тому дієтичне харчування і спортивне навантаження мають бути присутні для комплексного вирішення проблеми надмірної ваги тіла. Ліполітики можна колоти практично у будь-яку ділянку тіла, яка потребує корекції. Це як правило живіт, стегна, ділянки над колінами.

На даний момент найбільш дієвими інгредієнтами, що входять до складу ліполітичних коктейлів, є дезоксихолат натрію і фосфатидилхолін, які руйнують жирові клітини. Це прямі ліполітики.
До складу ліполітичних коктейлів, в залежності від фірми-виробника, можуть додавати також дренажні компоненти, які допомагають покращенню мікроциркуляції пришвидшеного лімфовідтоку, покращують обмінні процеси в жировій клітковині і пришвидшують виведення зруйнованих адипоцитів з організму. Після процедури може зберігатись болючість і невеликий набряк в ділянках де вводилися ліполітики. Процедури проводяться 1 раз на 2-3 тижні, кількість визначається індивідуально.
Процедури добре комбінуються з класичним масажем та вакуумно-роликовим масажем.

media support by anigraph