Плазмотерапія (плазмоліфтінг) - це одна з новітніх методик в області косметології, ін'єкційна процедура, що передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта.

За кордоном метод носить назву PRP- терапія. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за зростання і регенерацію молодої тканини.

Кажуть, що все нове - це добре забуте старе. Як тут не згадати такий відомий метод як аутогемотерапия, коли власну кров пацієнта, взяту з ліктьової вени, вводили внутрішньом'язово з метою м'якої і безпечної стимуляції імунної захисної системи організму. Ідея стимулювання відновного потенціалу організму за рахунок аутокрови отримала свій подальший розвиток в методі плазмоліфтінга, запатентованому в 2004 році.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?
Для проведення процедури плазмотерапіі у пацієнта з вени здійснюється забір крові, яка поміщається в спеціальну пробірку і обробляється шляхом центрифугування для підготовки плазми, збагаченої тромбоцитами. Вона готова до введення через 10 хвилин після обробки. Тромбоцити, що містяться в ній, є кров'яні тільця, що формують здатність крові до згортання, а також впливають на перебіг природних процесів відновлення організму. Білкові молекули, які є тромбоцитарними факторами зростання, можуть регулювати ріст клітин і прискорювати їх розподіл. Крім того, в складі концентрату плазми знаходяться гормони, ферменти, вітаміни, здатні посилювати відновний і омолоджуючий ефект. Далі техніка виконання процедури нічим не відрізняється від біоревіталізації, коли препарат вводиться за допомогою спеціальних найтонших мезотерапевтичних голок шляхом мікроін'єкцій під шкіру в області обличчя, шиї, декольте, волосистої частини голови.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

Максимальна безпека є одним з незаперечних переваг плазмотерапіі. У зв'язку з тим, що плазма є частиною крові самого пацієнта, вона не є джерелом алергічних реакцій і чужорідних для організму речовин.

Показання

Процедура Плазмоліфтінг підійде пацієнтам з віковими змінами, допомагає поліпшити стан шкіри при вугрової висипки і постакне, удосконалити якість і текстуру шкіри, відновити тонус і тургор, отримати більш рівний тон обличчя і його свіжий вигляд, зменшити вираженість мімічних і статичних зморшок, а також дрібних зморшок. Процедура також допомагає скоротити рубці, шрами, розтяжки, поліпшити їх зовнішній вигляд. Знеболюючі та протизапальні властивості збагаченої тромбоцитами плазми допомагають полегшити больові симптоми і істотно прискорити процес загоєння після лазерної терапії (шліфування, фракційний термоліз) або хімічного пілінгу.
Ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми в шкіру волосистої частини голови стимулюють ріст клітин у основи волосини, а також мікроциркуляцію в шкірі волосистої частини голови. Плазмотерапія показана в комплексному лікуванні алопеції (випадіння волосся), може використовуватися для профілактики його випадіння та порідіння, стимуляції росту та поліпшення якості волосся.

Протипоказання

Незважаючи на те, що процедура плазмотерапіі проста, малоінвазивна та безпечна, вона все ж має протипоказання. Вони включають в себе онкологічні захворювання, герпес з активними проявами, інфекційні захворювання, менструацію, вагітність, схильність до кровоточивості, прийом ліків, що сприяють розрідженню крові, хронічні захворювання в стадії декомпенсації, імунодефіцитні стани, психічні та невротичні розлади.

ЗАХОДИ

Слід протягом тижня після процедури оберігати особу від впливу ультрафіолету і води, не відвідувати в цей період баню, сауну, басейн, солярій, не проводити масажні та косметологічні процедури. Після процедури на місцях ін'єкцій можливі невеликі гематоми (синці), які самостійно проходять через кілька днів.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР

Курс плазмотерапіі складається зазвичай з чотирьох-п'яти процедур. Їх проводять з інтервалом - один раз на 3 тижні.

Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що аутологичная плазма, збагачена тромбоцитами, являє собою простий і безпечний метод завдяки регенеративним і цілющим властивостям тромбоцитів. Оскільки препарат отримують з власної крові, він є натуральним, і ризик небажаних реакцій зводиться до мінімуму.

media support by anigraph