Біоревіталізація у Львові

Біоревіталізація - різновид мезотерапії. Це метод внутрішньошкірних ін'єкцій нестабілізованої гіалуронової кислоти для досягнення глибокого зволоження шкіри і вироблення шкірою основних білкових компонентів волокнистого каркаса шкіри, таким чином забезпечується пружність, еластичність шкіри, свіжий і естетичний вигляд.

Гіалуронова кислота - натуральний компонент, який виробляється нашим організмом, але з віком її кількість зменшується і тому шкіра втрачає пружність, еластичність, виглядає тьмяною та зневодненою.
Гіалуронова кислота допомагає утримувати вологу у середині шкіри, що й надає сяючий та здоровий вигляд шкірі, робить її пружною та еластичною. Крім того гіалуронова кислота підтримує волокна основних білків (колагену і еластину) в нормальному для них положенні.
Гіалуронова кислота регулює роботу фібробластів - основних клітин шкіри. Тому після біоревіталізації розгладжуються дрібні зморшки, покращується колір обличчя, шкіра стає більш пружною і гладенькою.

Під час біоревіталізації в шкіру вводять як чисту гіалуронову кислоту так і разом з іншими компонентами:
  • пептидами
  • аминокислотами
  • мікроелементами
  • вітамінами

Біоревіталізація особливо показана пацієнтам з тонкою, зневодненою шкірою, в якій з часом формується дрібно-зморшкуватий тип старіння. Для таких пацієнтів рекомендовано починати проводити процедуру ще до 30 років.

Частота проведення процедури 1 раз на 3 тижні. Кількість визначається індивідуально.
Біоревіталізація добре комбінується з пілінгами і апаратними процедурами.
media support by anigraph