Лікування проблемної шкіри у Львові

Проблемна шкіра це:

 • прищі (акне);
 • вугри;
 • жирна та суха себорея.
Вугрова хвороба це запалення сальних залоз, що виробляють надлишок шкірного сала, яке змішується з ороговілими клітинами і закупорює вивідні протоки сальних залоз.
Причиною виникнення акне як правило може бути гормональний дисбаланс. Це спостерігається часто у підлітковому віці. Після 25 років гормональний дисбаланс може призвести не тільки до проблем зі шкірою, але і також до виникнення гінекологічних захворювань (ендометріозу), полікістозу, мастопатії та ін.). І тому обстеження має бути комплексним, разом із суміжними спеціалістами.

Також проблеми зі шкірою можуть виникати при порушенні роботи щитовидної залози, органів шлунково-кишкового тракту, при закрепах, застої жовчі, харчової непереносимості.

Лікування може ускладнюватись тим, що сальні залози мають рецептори, які чутливі до тестстерону, тому перебіг цього захворювання у чоловіків є набагато важчий.

Для доброго результату лікування, попри професійні косметологічні процедури, дуже важливим є повноцінний сон, якісне харчування і професійний домашній догляд за шкірою обличчя.

Не треба чекати, що проблема вирішиться само собою.

Консультація косметолога-дерматолога нашої клініки дозволить визначити метод лікування.

 • Лікувальна чистка обличчя.
 • Протизапальні хімічні пілінги.
  Кислоти очищають сальні залози, мають протизапальну і відбілюючу дію.
 • Мікрострумова терапія.
  Загальне оздоровлення тканин шкіри, покращення лімфовідтоку, регулювання роботи сальних залоз.
 • IPL (інтенсивно пульсуюче світло) / фототерапія.
  Фототерапія може проводитись одночасно з лікувальною чисткою обличчя, а також з інтервалом 1 тиждень після чистки. Світлові хвилі заданої довжини впливають на запальні елементи, в наслідок чого припиняється розмноження Propionbacterium Acne, регулюєтся робота сальних залоз, зменшується протизапальна гіперпігментація.
 • Плазмотерапія.
  В результаті обколювання шкіри власною плазмою крові покращуються трофічні процеси в шкірі, імунітет, шкіра висвітлюється, зменшуються рубцеві зміни постакне. Процедура як правило проводиться після зменшення запальних елементів.
media support by anigraph