Лікування куперозу у Львові

Купероз (телеангіектазія) це стійке розширення дрібних судин шкіри, при якому втрачається здатність судин до звуження. В результаті під тиском крові судини розширюються ще більше. Як правило уражаються судини центральної частини обличчя і шкіра набуває червоного забарвлення.

Причини виникнення куперозу:

 • генетична схильність;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту;
 • гормональні порушення;
 • неправильний догляд за шкірою.
  • Стадії куперозу

   1-а стадія: почервоніння обличчя як правило тимчасове після теплових процедур, вживання алкоголю.
   2-а стадія: почервоніння обличчя як правило постійне, через шкіру починає просвічуватись судинна сітка. Може турбувати відчуття сухості шкіри.
   3-я стадія: характеризується серйозним порушенням живлення дерми, застійними явищами і запленнями. Як правила на цій стадії діагностується розацеа.

  Для лікування куперозу застосовуємо давно відомий метод IPL-терапії.
  Світлові імпульси певних параметрів поглинаються гемоглобіном розширених судин, при цьому світлова енергія трансформується у теплову - це призводить до зменшення судин без пошкодження навколишних тканин. Почервоніння обличчя яке з'являється під час процедури зберігається на протязі пів години. Для задовільного результату необхідно 7-8 процедур з інтервалом 1-2 тижні.
  Оскільки купероз є хронічним захворюванням - його лікування потребує підтримуючих процедур. Лікування куперозу потребує комплексного підходу і включає також професійний домашній догляд, вживання вітамінних препаратів, які укріплюють судини, та обмеження температурного впливу на шкіру. Також необхідно обмежити вживання надмірно гарячої і гострої їжі, алкоголь. Для лікування куперозу використовується косметика яка заспокоює шкіру і укріплює судинну сітку.

media support by anigraph