RF - терапія у Львові

RF-терапія - унікальна методика безопераційного омолодження шкіри за допомогою впливу електричноого струму в радіочастотному діапазоні. Процедура радіочастотного фракційного ліфтингу: фракційний термоліфтинг, радіочастотне шліфування, радіочастотне фракційне омолодженя, RF-ліфтинг - ці всі назви стосуються процедури омолодженя шкіри за допомогою струмів високої частоти (Radio Frequency, RF - електричний струм в радіочастотному діапазоні).

Процедура мікроголкової RF - терапії проводиться одноразовою насадкою з 36-ма позолоченими мікроголками. Доставка радіочастотних хвиль в дерму і нижні шари епідермісу забезпечує інтенсивне прогрівання і коагуляцію старого колагену. В результаті пришвидшується синтез молодого колагену, ущільнення дерми. Лікування і профілактика вікових змін шкіри, слідів постакне, зморшок, дряблості.

Рекомендується курс з 3-5 процедур з інтервалом 1-2 місяці. Добре комбінується з плазмотерапією та біоревіталізацією. Процедура передбачає реабілітацію шкіри від 1 до 4-х днів в залежності від інтенсивності прогріву. Процедура проводиться під місцевою анестезією.

media support by anigraph